Kolekcje

Pomoc
Zaprojektuj
100procent
Jak to działa
Jak to działa

 

ObrazyMotywacyjne.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz szeroki wybór obrazów motywacyjnych dla siebie lub Twoich znajomych. Obraz motywacyjny to doskonały prezent dla uwiecznienia wielkich momentów w karierze każdego pracownika jak również wspaniała pamiątka na przyszłość.

Dzięki czterem prostym krokom możesz wybrać jeden z gotowych obrazów lub zbudować swój własny*. Całą resztą zajmie się nasz dział obsługi klienta tak abyś w bardzo krótkim czasie otrzymał zamówiony obraz motywacyjny. 

W naszym sklepie możesz zamówić swój obraz motywacyjny na 2 sposoby:

 

Gotowy obraz

Własny projekt

Obrazy i zdjęcia są podzielone tematycznie tak abyś mógł łatwiej odszukać produkt. Jeżeli zacząłeś budować samodzielnie swój obraz motywacyjny i wybrałeś już zdjęcie to następnym krokiem jest wybranie odpowiedniego cytatu. Skorzystaj w tym celu ze specjalnego katalogu cytatów lub wpisz swój ulubiony cytat. 

Na podglądzie gotowego produktu będziesz widział. w którym miejscu zostanie wydrukowany cytat.Gotowy obraz możemy dla Ciebie oprawić. W tym celu wybierz docelową wielkość obrazu jaką mamy wydrukować oraz wybierz sposób oprawy. Automatyczny kalkulator natychmiast przeliczy ostateczny koszt produktu.

* Uwaga: Własny projekt ze względów na koszty przygotowania indywidualnego i niski nakład produkcyjny jest droższy o 25 % w stosunku do ceny podstawowej. Czas dostawy jest dłuższy i wynosi on 7 do 14 dni roboczych. Więcej informacji w regulaminie sklepu.

 

Skomentuj ten wpis!Jak wykorzystać nasze produkty?

Opinie klientów

Miarą naszej jakości są opinie naszych Klientów. To właśnie im zawdzięczamy sukces
Zobacz więcej

Pobierz katalog

Pobierz nasz katalog w formacie pdf. Katalog zawiera zawiera pełną gamę produktów
Zobacz więcej

Promocje

Zobacz nasze najnowsze promocje obrazów motywacyjnych!
Zobacz więcej

Blog

Nasz blog to co tydzień nowe, inspirujące wpisy. Co tydzień nowa dawka motywacji do działania. Zapraszamy!
Zobacz więcej